Otelimiz


Kurulduğumuz 1994 yılından bu güne kadar ilkemiz ; sıcak bir ortam , kusursuz servisi en uygun fiyatlara sunmak , hijyen ve temizliği en yüksek standartlarda uygulamak oldu.

Geleneksel Türk konukseverliğini sergileyen , Çağdaş tesis işletmeciliğinin gereklerine inanmış, tecrübeli, yaptıkları işe ruhlarını katan ve hep “ konuk gözüyle” bakabilen bireylerden oluşan ekibimiz ; kaliteli ve çağdaş hizmet sunmaktadır.

Ankara’nın seçkin ve tarihi semtlerinden ULUS’ta faaliyet gösteren Otelimiz ; sektörel tecrübeleri ile yenilenen alt yapısı ile siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışına odaklanmıştır.

Genelinde Ailelerin tercih ettiği otelimizde ; konuklarımızın hoşnutluğu ve her türlü güvenliği çalışmalarımızın temelini oluşturdu. Bir şehir ve iş dünyası oteli olarak , istikrarlı bir gelir , fiyat politikamızın temeli olmuştur.

Otelimizin çevresinde ; Dünyaca ünlü alışveriş merkezleri , Resmi Kurum ve Kuruluşlar , Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi , Ankara Kalesi , Hacı Bayram Camii , Tarihi ROMA Hamamı , Anadolu , Etnografya , Resim ve Heykel müzesi, 19 Mayıs Stadyumu , Atatürk Spor Sarayı, Atatürk Kültür Merkezi , Tiren İstasyonu ve Altınpark Fuar alanı bulunmaktadır. Ankara seyehatlerinizde sizleri konuk etmenin onurunu yaşayacağız.